Makijaż
1

Makijaż - to dla wielu kobiet druga skóra. Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekt, do którego dążymy. Wykonywanie makijażu to bardzo precyzyjna czynność, w której kolejność nakładania kosmetyków decyduje o efekcie końcowym. Dlatego warto pamiętać, że malowanie to sztuka.

Wykonuje makijaże:
- Dzienny
- Wieczorowy
- Okolicznościowy
- Ślubny + Próbny

na terenie Jasła i okolic, ale dojeżdżam wszędzie na każde życzenie klienta.

Możesz oddać się w moje ręce chcąc stworzyć delikatny i subtelny Makijaż Dzienny charakteryzujący się wyrównaniem kolorytu cery, delikatnym wymodelowaniem twarzy oraz podkreśleniem tęczówki oka za pomocą odpowiednich cieni w stonowanych, kolorach.
Na późno popołudniowe wyjścia i spotkania proponuję mocniejszy Makijaż Wieczorowy, który sprawi, że twarz nabierze charakteru, rysy twarzy będą mocniej zaakcentowane a oczy wyraźnie podkreślone. W tym makijażu mogę zafundować Ci odrobinę prowokacji… np. użycie mocno czerwonej szminki sprawi, że makijaż będzie zwracał uwagę.
Szykując się na większe uroczystości nie zapomnij o Makijażu Okolicznościowym, tutaj dobieramy odpowiednio do całej stylizacji i urody kolorystykę wszystkich kosmetyków. W makijażu tym liczy się umiar i wyczucie, oczywiście odpowiednie do okazji!
Skoro mowa o makijażu okolicznościowym, nie wolno zapomnieć o szczególnym typie makijażu okolicznościowego - a więc Makijażu Ślubnym. To wyjątkowy i szczególny makijaż, który zapamiętuje się na całe życie. Musi idealnie współgrać z gustem Pani Młodej oraz z całym jej wizerunkiem.
Decydując się na makijaż ślubny proponuje również wykonanie Próbnego Makijażu Ślubnego. Podczas tego makijażu wykonuje krótką analizę kolorystyczną, ustalam typ kolorystyczny klientki, dobieram do ustalonego typu odpowiednią gamę kolorów zarówno cieni jak i pozostałych kosmetyków. Ustalam wspólnie z klientkom rodzaj makijażu w którym będzie się czuć najlepiej. Zwracam uwagę na wszelkie opinie i sugestie klientki.

Dodatkowe zniżki na Makijaże osób z otoczenia Pary Młodej.

Top

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane na Państwa urządzeniach.