O MNIE

AteNails Mobilne Studio Urody w Jaśle powstało z myślą o wszystkich zapracowanych osobach, którym w pędzie dnia codziennego brakuje czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i lubią zacisze Własnego domu, gdzie w pełni mogą się odprężyć i zrelaksować.  Wiele z nas żyje w ciągłym biegu i stresie nie mając ani chwili dla siebie. Dokładnie wiem coś o tym, bo sama jestem mamą dwóch szkrabów. Ale już nie musisz tracić swojego czasu na dojazd do salonu, zadzwoń a ja przyjadę do Ciebie.

Mam na imię Aneta, jestem dyplomowaną stylistką paznokci i ciągle poszerzam zakres swoich umiejętności. Kosmetologia jest moją pasją, a dbanie o piękno i dobre samopoczucie klientów głównym priorytetem przyświecającym mi w pracy. Cenię sobie profesjonalizm, dlatego staram się być na bieżąco w trendach kosmetycznych.

Mam w swojej ofercie manicure i pedicure zarówno dla Pań jak i Panów oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pracuję tylko na profesjonalnych produktach kosmetycznych ( wszystkie posiadają aktualne daty ważności i odpowiednie atesty ), zdobienia wykonuję własnoręcznie, a świadczone usługi  dokładnie i starannie, zawsze używając zdezynfekowanych i sterylnych narzędzi. Paznokcie wykonuję według własnego pomysłu lub według koncepcji klientki ( jestem otwarta na propozycje ).

Top

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane na Państwa urządzeniach.